هزینه طراحی سایت ریسپانسیو در سال 1400

هزینه طراحی سایت ریسپانسیو
در این مقاله هزینه طراحی سایت ریسپانسیو را به صورت کامل توضیح داده ایم و همچنین مزیت های واکنشگرا بودن را نیز بیان کردیم.
آنچه در این مقاله می خوانید

هزینه طراحی سایت ریسپانسیو چقدر است؟ در این مقاله قصد دارم تا شما را با هزینه طراحی یک سایت واکنشگرا و مراحل طراحی آن آشنا کنم.

امروزه اکثراً هر مشتری و کاربری با موبایلی که در دست دارد، از اینترنت خرید می کند و وارد ده ها وبسایت در روز می شود. در هر حال این مسئله برای هر وبسایتی ضروری است. یک سایت در بلک بری، دیگری در آیپد و آیفون، نت بوک و تمام صفحه نمایش های دیگر نیز باید واکنشگرا باشد.

هزینه طراحی سایت ریسپانسیو – (جدول قیمت)

جزئیاتقیمت
هزینه طراحی ریسپانسیو تمامی وبسایت ها1 تا 2 میلیون تومان
سایت ریسپانسیو

یک وبسایت حرفه ای برای نتیجه گرفتن و فروش بیش تر نیاز دارد که ریسپانسیو باشد. و هر طراح وبسایتی باید این مسئله را در زمان طراحی قالب در نظر بگیرد.

اما هزینه طراحی سایت ریسپانسیو چقدر می تواند باشد؟ البته توجه کنید که عوامل زیادی در نحوه قیمت گذاری پروژه توسعه تاثیر گذار هستند. اما شما می توانید با توجه به نیاز خود انتظار مبلغی بین 2 هزار تا 10 هزار دلار را داشته باشید.

بله این هزینه طراحی سایت ریسپانسیو در خارج کشور است و اگر به تومان حساب کنید. مبلغی نزدیک به 50 میلیون تا 300 میلیون می شود. البته توجه کنید تمام سفارش هایی که ما انجام می‌دهیم تماماً واکنشگرا هستند و هزینه جداگانه ای دریافت نمی کنیم.

و نیازی به پرداخت مجدد برای ریسپانسیو کردن ندارید. این مسئله برای افرادی است که سایتشان مشکل نمایش در صفحات دستگاه های مختلف دارد.

سایت ریسپانسیو چیست؟

محتوا همانند آب است
محتوا همانند آب است (منبع: Stéphanie. )

هزینه طراحی سایت ریسپانسیو کمی بیش تر از طراحی دیگر المان های موجود در یک وبسایت است. اگر سایت شما واکنشگرا باشد، یعنی این که شما به کاربران خودتان احترام گذاشته اید. و بر اساس رفتار شان محیط کاربری دلپذیری با توجه به صفحه نمایش دستگاه شان ساخته اید.

این ویژگی در یک وبسایت شامل مجموعه ای از شبکه ها و طرح بندی های انعطاف پذیر، تصاویر و استفاده هوشمندانه از کد های CSS است.

در زمانی که کاربر از لپ تاپ خود به تبلت خود سوئیچ می کند. سایت شما نیز باید به صورت خودکار برای تطبیق وضوح، اندازه تصاویر و دیگر المان ها را تغییر دهد.

در 5 سال آینده، احتمالاً باید برای تعدادی از اختراعات جدید طراحی کنیم. این دیوانگی در اختراعات کی متوقف می شود؟ البته که نمی شود.

در زمینه طراحی و توسعه وب، سریع تر از آنچه را که فکرش را بکنید به جایی خواهیم رسید که نمی‌توانیم با دستگاه های بی شماری سازگار شویم.

در حال حاضر وبسایت های بزرگی وجود دارند که به سختی خودشان را با صفحه نمایش های مختلف سازگار کرده اند. و این که ایجاد سایت برای هر وضوح و و دستگاه مدرن جدید غیر ممکن یا حداقل غیر عملی خواهد بود.

آیا باید بپذیریم که راهی برای سازگار کردن سایت برای دستگاه های جدید وجود ندارد؟ یا گزینه دیگری نیز وجود دارد؟

هزینه طراحی سایت ریسپانسیو
هزینه طراحی سایت ریسپانسیو

هزینه طراحی سایت ریسپانسیو ( موبایل و تبلت)

موارد زیادی وجود دارد که باید قبل از برآورد هزینه نهایی در نظر گرفته شود. طراحی پیشرفته، ادغام توابع اضافی، در دسترس بودن گفت و گو آنلاین همه از عواملی هستند که بر هزینه طراحی سایت تاثیر می گذارند.

در نظر داشته باشید که هزینه های زیادی برای یک سایت ممکن است پیش بیاید. برای مثال ثبت دامنه، خدمات میزبانی وب و … که هزینه های دیگر که قیمت را بالاتر می برند.

حتی ممکن است شما طراحی خاصی مد نظر داشته باشید. و به نسبت هزینه ها بالاتر می رود. ما در ادامه لیستی از قیمت ها را نوشته ایم تا بتوانید به میانگین قیمت برای وبسایت خود برسید.

  • طراحی اولیه سایت برای تلفن همراه بین هزینه 2 تا 3 میلیون تومان در سال است.
  • برای یک بسته طراحی کامل وب سایت موبایل، باید انتظار داشته باشید که قیمتی بین 4 تا 8 میلیون تومان بپردازید، اگرچه این بستگی به خدمات و ویژگی های موجود در بسته دارد.
  • طراحان سایت مستقل معمولاً بین 6 تا 10 میلیون تومان برای طراحی سایت و سفارشی سازی برنامه های کاربردی سایت و قالب های از قبل موجود می گیرند.
  • هزینه طراحی سایت ریسپانسیو برای یک پروژه جدید، ممکن است 30 تا 50 درصد مبلغ کل پروژه را دربر بگیرد.
  • یک وب سایت پیچیده و سازگار با موبایل با قابلیت های ویژه ممکن است بین 100 تا 500 میلیون تومان هزینه داشته باشد.

مزیت ریسپانسیو بودن وبسایت

در حالی که برای کسب‌وکارها داشتن وب‌سایت‌های موبایلی به منظور افزایش در معرض دید و ضمانت مشارکت مشتری مهم است، داشتن یک وب‌سایت تلفن همراه با طراحی خوب، حیاتی است. این تضمین می‌کند که کسب‌وکارها در 24 ساعت و 7 روز هفته در معرض دید مشتریان قرار می‌گیرند، دسترسی آسان توسط مشتریان و عملیات کارآمد کسب‌وکار دارند. یک وب سایت خوش ساخت یا طراحی شده، برندسازی به یاد ماندنی و هویت تجاری ارزشمند را تضمین می کند.

این وب سایت همچنین هزینه های آینده طراحی وب موبایل را حذف یا کاهش می دهد و به برنامه ها و راه حل های پیشرفته منجر می شود. پشتیبانی مداوم نیز برای درگیر نگه داشتن مشتریان با توسعه فناوری جدید حیاتی است. عملیات تجاری به سرعت در حال تغییر است و داشتن یک وب سایت تلفن همراه نشان می دهد که شما با این تغییرات آماده هستید.

شایان علیزاده
شایان علیزاده

عاشق یادگیری مطالب و مهارت ها در حوزه SEO و طراحی سایت هستم. برای رسیدن به اهدافم یاد می‌گیرم و دیوانه وار تلاش می‌کنم!