مدت زمان طراحی سایت با وردپرس

مدت زمان طراحی سایت با وردپرس
در این مقاله مدت زمان طراحی سایت با وردپرس برای انواع وبسایت ها را توضیح داده ایم.
آنچه در این مقاله می خوانید

مدت زمان طراحی سایت با وردپرس وابسته به مواردی است که در ادامه به آنها می پردازیم. برای مثال مهارت و تجربه طراح سایت، نوع سایتی که شما می خواهید و …

مدت زمان طراحی سایت با وردپرس – موارد تعیین کننده

در ادامه قصد داریم تا مدت زمانی که به طول می انجامد تا یک سایت ساخته شود صحبت کنیم. ما این موارد را برای هر سایتی جداگانه نوشته ایم.

مدت زمان طراحی سایت با وردپرس – به صورت جدول

نوع سایتهزینه
فروشگاهی5 الی 45 روز
وبلاگی 3 الی 4 روز
رزرواسیون5 الی 45 روز
شخصیکمتر از 5 روز
سایت اختصاصینامعلوم (بر اساس نیاز ها تعیین می‌شود)

مدت زمان طراحی سایت فروشگاهی

این زمان در بازه 5 الی 45 روزه ممکن است به طول بی انجامد. سایت های فروشگاهی به دلیل اینکه سیستم پیچیده تر و حرفه ای تری نسبت به دیگر وبسایت ها دارند. به همین دلیل مدت زمان طراحی آن، حتی با وردپرس کمی بیش تر طول می‌کشد.

مدت زمان طراحی سایت با وردپرس فروشگاهی
مدت زمان طراحی سایت با وردپرس فروشگاهی

همچنین ممکن است شما امکانات بسیار بیش تر و حرفه ای تری برای فروشگاه خود بخواهید. مثلاً وجود بخش هایی مانند پیگیری آنلاین سفارشات، صفحات تبلیغاتی (لندینگ پیج) برای محصولات خاص، سیستم قرعه کشی، سیستم باشگاه مشتریان و …

بنابراین هر چه امکانات و انتظارات شما از سایتی که می خواهید بیش تر باشد، مدت زمان طراحی و قیمت پروژه بیش تر می شود. اما اگر شما یک فروشگاه با امکانات معمولی می خواهید این پروژه 7 روزه تمام می شود.

مدت زمان طراحی سایت شرکتی، وبلاگی یا خبری

این نوع وبسایت های وردپرسی نهایتاً 3 الی 4 روزه به اتمام می‌رسند. اما باز هم امکاناتی که شما انتظار دارید، در مدت زمان اتمام پروژه دخیل هستند.

در سایت های وبلاگی بخش های مختلفی وجود دارد که باید طراح سایت آن بخش ها را قالب بندی کند. مانند: دسته بندی ها، برچسب ها، صفحه نوشته تکی، صفحه اصلی و …

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

این نوع وبسایت ها دارای پیچیدگی خاصی نیستند. به همین علت سریع تر به اتمام می رسند و همچنین قیمت پایین تری نیز برای هر پروژه در نظر گرفته می شود.

مدت زمان طراحی سایت شخصی

این نوع وبسایت ها نیز مانند سایت های وبلاگی کمتر از 5 روز به اتمام می رسند. البته ممکن است شما در سایت شخصی بخواهید محصولی برای فروش داشته باشید و تنها وجود یک رزومه برای شما کافی نباشد. در این مواقع مدت زمان انجام ممکن است به 9 روز برسد.

داشتن یک وبسایت شخصی برای شما بسیار خوب است. شما بسیار حرفه ای تر نسبت به دیگر افراد می توانید خودتان را پرزنت کنید. و یا در هر زمانی فرد یا شرکتی از شما روزمه در خواست کرد می توانید وبسایت جذاب خود را به آنها معرفی کنید.

مدت زمان طراحی سایت با وردپرس شخصی
مدت زمان طراحی سایت با وردپرس شخصی

همچنین ممکن است وبسایت شخصی برای بیزینس نباشد. و بخواهید تصاویر و ویدئو هایی را با دیگران به اشتراک بگذارید و معروف شوید.

مدت زمان طراحی سایت رزرواسیون

مدت زمان طراحی سایت با وردپرس (سایت املاک، هتل، درمانگاه و… ) این نوع وبسایت ها به دلیل اینکه دارای سیستم پیچیده و حرفه ای هستند. همانند سایت های فروشگاهی که در ابتدا توضیح دادم مدت زمان طراحی این سایت ها نیز در بازه 5 الی 45 روزه انجام می شود.

هزینه طراحی سایت وردپرسی

به طور دقیق نمی توان گفت که یک سایت فروشگاهی یا وبلاگی دقیقاً چه هزینه ای می برد. زیرا امکانات مورد انتظار و سلیقه هر فرد متفاوت است. اما اگر بخواهیم قیمت حدودی برای یک پروژه طراحی سایت مشخص کنیم جدول زیر نشان دهنده این قیمت خواهد بود.

نوع سایتهزینه
فروشگاهیشروع از 5 میلیون تومان
وبلاگی شروع از 3/5 میلیون تومان
رزرواسیونشروع از 5 میلیون تومان
شخصیشروع از 2 میلیون تومان
سایت اختصاصیشروع از 50 میلیون تومان

کلام آخر

در این مقاله سعی کردم تا مدت زمان طراحی سایت با وردپرس برای انواع سایت ها را توضیح بدهم. اما به طور معمول، مدت زمان لازم برای اتمام یک پروژه، 3 الی 45 روز است.

شایان علیزاده
شایان علیزاده

عاشق یادگیری مطالب و مهارت ها در حوزه SEO و طراحی سایت هستم. برای رسیدن به اهدافم یاد می‌گیرم و دیوانه وار تلاش می‌کنم!